Saku Cup 2020

07

Grupp A

Võistkond M V V K V.V Punktid Koht
JK Tabasalu Girls 6 1 3 2 3:6 6 IV.
FC Flora Valged 6 1 2 3 3:9 5 VI.
JK Tabasalu 2008 6 4 1 1 15:2 13 III.
FC Infonet S.B 6 4 1 1 8:3 13 II.
Rae SK Kalev 6 4 2 20:4 14 I.
FC Nõmme United 6 1 5 3:23 1 VII.
JK Tallinna Kalev 6 1 2 3 3:7 5 V.

05.12.2020

Nr Väljak Kellaaeg Võistkonnad Tulemus
1 1 11:00 JK Tabasalu Girls – FC Nõmme United 2:0
2 1 11:35 FC Flora Valged – Rae SK Kalev 1:4
3 1 12:10 FC Nõmme United – JK Tallinna Kalev 1:1
4 1 12:45 JK Tabasalu 2008 – FC Infonet S.B 0:2
5 1 13:20 Rae SK Kalev – JK Tabasalu Girls 1:1
6 1 13:55 FC Infonet S.B – FC Flora Valged 0:0
7 1 14:30 JK Tabasalu 2008 – FC Nõmme United 9:0
8 1 15:05 FC Flora Valged – JK Tallinna Kalev 0:2
9 1 15:40 FC Infonet S.B – Rae SK Kalev 1:3
10 1 16:15 FC Nõmme United – FC Flora Valged 0:2
11 1 16:50 JK Tallinna Kalev – JK Tabasalu Girls 0:0
12 1 17:25 Rae SK Kalev – JK Tabasalu 2008 0:0

 

06.12.2020

Nr Väljak Kellaaeg Võistkonnad Tulemus
13 1 10:00 FC Infonet S.B – JK Tallinna Kalev 1:0
14 1 10:35 JK Tabasalu 2008 – JK Tabasalu Girls 2:0
15 1 11:10 Rae SK Kalev – FC Nõmme United 8:2
16 1 11:45 JK Tallinna Kalev – JK Tabasalu 2008 0:1
17 1 12:20 JK Tabasalu Girls – FC Flora Valged 0:0
18 1 12:55 FC Nõmme United – FC Infonet S.B 0:1
19 1 13:30 JK Tallinna Kalev – Rae SK Kalev 0:4
20 1 14:05 JK Tabasalu Girls – FC Infonet S.B 0:3
21 1 14:40 FC Flora Valged – JK Tabasalu 2008 0:3

08

Grupp A

Võistkond M V V K V.V Punktid Koht
FC Flora Rohelised 4 4 9:2 12 I.
Rae SK Kalev 4 4 2:10 0 V.
FC Infonet S.B 4 2 1 1 5:2 7 II.
JK Tabasalu Girls 4 1 3 3:7 3 IV.
JK Tallinna Kalev 2009 4 2 1 1 5:3 7 III.

21.11.2020

Nr Väljak Kellaaeg Võistkonnad Tulemus
2 1 10:45 FC Flora Rohelised – JK Tabasalu Girls 3:0
4 1 12:15 JK Tabasalu Girls – JK Tallinna Kalev 2009 0:2
6 1 13:45 Rae SK Kalev – JK Tallinna Kalev 2009 0:1
8 1 15:15 Rae SK Kalev – FC Infonet S.B 0:3
11 1 16:45 JK Tabasalu Girls – FC Infonet S.B 0:1
12 2 16:45 JK Tallinna Kalev 2009 – FC Flora Rohelised 1:2
15 1 18:15 JK Tabasalu Girls – Rae SK Kalev 3:1
16 2 18:15 FC Infonet S.B – FC Flora Rohelised 0:1

22.11.2020

Nr Väljak Kellaaeg Võistkonnad Tulemus
17 2 10:00 FC Flora Rohelised – Rae SK Kalev 3:1
19 2 10:45 JK Tallinna Kalev 2009 – FC Infonet S.B 1:1

Grupp B

Võistkond M V V K V.V Punktid Koht
JK Tallinna Kalev 4 1 3 1:7 1 V.
FCI Tallinn B.M 4 2 2 10:5 8 II.
FC Tallinn ML 4 1 2 1 8:7 5 III.
Saku Sporting 4 1 3 4:10 3 IV.
JK Tabasalu 2009 4 3 1 9:3 10 I.

21.11.2020

Nr Väljak Kellaaeg Võistkonnad Tulemus
1 1 10:00 JK Tallinna Kalev – Saku Sporting 0:1
3 1 11:30 Saku Sporting – JK Tabasalu 2009 0:3
5 1 13:00 FCI Tallinn B.M – JK Tabasalu 2009 2:2
7 1 14:30 FCI Tallinn B.M – FC Tallinn ML 2:2
9 1 16:00 FC Tallinn ML – JK Tallinna Kalev 1:1
10 2 16:00 Saku Sporting – FCI Tallinn B.M 1:3
13 1 17:30 FC Tallinn ML – Saku Sporting 4:2
14 2 17:30 JK Tabasalu 2009 – JK Tallinna Kalev 2:0

22.11.2020

Nr Väljak Kellaaeg Võistkonnad Tulemus
18 1 10:00 JK Tabasalu 2009 – FC Tallinn ML 2:1
20 1 10:45 JK Tallinna Kalev – FCI Tallinn B.M 0:3

Kohamängud

22.11.2020

Nr Väljak Kellaaeg Võistkonnad Tulemus
21 1 11:30 Rae SK Kalev – JK Tallinna Kalev (9.-10.koht) 2:0
22 2 12:00 JK Tabasalu Girls -Saku Sporting (7.-8.koht) 1:1 (pen. 2:3)
23 1 12:15 JK Tallinna Kalev 2009 – FC Tallinn ML(5.-6.koht) 0:3
24 2 12:45 FC Infonet S.B – FCI Tallinn B.M(3.-4.koht) 2:0
25 1 13:00 FC Flora Rohelised – JK Tabasalu 2009 (Finaal) 0:3

09

Grupp A

Võistkond M V V K V.V Punktid Koht
Harju JK 4 4 15:0 12 I.
FC Tallinn III 4 4 3:14 0 V.
 Nõmme Kalju FC 4 3 1 9:8 9 II.
 JK Tallinna Kalev 4 1 3 2:8 3 IV.
JK Tabasalu 4 2 2 8:10 6 III.

14.11.2020

Nr Väljak Kellaaeg Võistkonnad Tulemus
2 1 09:45 Harju JK – JK Tallinna Kalev 3:0
4 1 11:15 Nõmme Kalju FC – Harju JK 0:4
6 1 12:45 Nõmme Kalju FC – FC Tallinn III 3:1
8 1 14:15 FC Tallinn III – JK Tabasalu 2:4
10 1 15:45 JK Tallinna Kalev – JK Tabasalu 1:3
12 1 17:15 Nõmme Kalju FC – JK Tallinna Kalev 2:0
14 1 18:45 JK Tabasalu – Nõmme Kalju FC 1:4
15 2 18:45 Harju JK – FC Tallinn III 5:0

15.11.2020

Nr Väljak Kellaaeg Võistkonnad Tulemus
18 1 09:45 JK Tabasalu – Harju JK 0:3
20 1 11:15 JK Tallinna Kalev – FC Tallinn III 2:0

Grupp B

Võistkond M V V K V.V Punktid Koht
JK Tallinna Kalev 2010 3 1 2 4:2 5 III.
JK Kratid Kalev 4 1 3 1:17 1 V.
FC Flora Rohelised 4 1 3 9:4 6 II.
Saku Sporting 4 1 1 2 7:8 4 IV.
FC Tiigrid 4 3 1 15:5 10 I

14.11.2020

Nr Väljak Kellaaeg Võistkonnad Tulemus
1 1 09:00 JK Tallinna Kalev 2010 – Saku Sporting 3:0
3 1 10:30 FC Flora Rohelised – JK Tallinna Kalev 2010 0:0
5 1 12:00 JK Kratid Kalev – FC Flora Rohelised 0:5
7 1 13:30 JK Kratid Kalev – FC Tiigrid 1:8
9 1 15:00 Saku Sporting – FC Tiigrid 1:3
11 1 16:30 FC Flora Rohelised – Saku Sporting 2:2
13 1 18:00 FC Tiigrid – FC Flora Rohelised 2:2
16 1 19:30 JK Tallinna Kalev 2010 – JK Kratid Kalev 0:0

15.11.2020

Nr Väljak Kellaaeg Võistkonnad Tulemus
17 1 09:00 Saku Sporting – JK Kratid Kalev 4:0
19 1 10:30 FC Tiigrid – JK Tallinna Kalev 2010 2:1

Kohamängud

15.11.2020

Nr Väljak Kellaaeg Võistkonnad Tulemus
21 1 12:00 FC Tallinn III – JK Kratid Kalev (9.-10.koht) 0:3
22 1 12:45 JK Tallinna Kalev -Saku Sporting (7.-8.koht) 0:3
23 1 13:30 JK Tabasalu – JK Tallinna Kalev 2010 (5.-6.koht) 0:3
24 1 14:15 Nõmme Kalju FC – FC Flora Rohelised (3.-4.koht) 2:2 (0:1)
25 1 15:00 Harju JK – FC Tiigrid (Finaal) 1:0

11B

Võistkond M V V K V.V Punktid Koht
FC Flora Valged 4 4 0:20 0 V.
FC Flora Rohelised 4 1 1 2 5:7 4 IV.
JK Tabasalu 4 2 2 10:8 6 III.
FC Tallinn IK 4 2 2 13:5 8 II.
JK Tallinna Kalev 4 3 1 14:2 10 I.

07.11.2020

Nr Väljak Kellaaeg Võistkonnad Tulemus
1 1 14:30 FC Flora Valged – FC Tallinn IK 3:0
2 1 15:00 FC Flora Rohelised – JK Tabasalu 1:2
3 1 15:30 FC Tallinn IK – JK Tallinna Kalev 1:1
4 1 16:00 JK Tabasalu – FC Flora Valged 6:0
5 1 16:30 FC Flora Rohelised – JK Tallinna Kalev 1:3
6 1 17:00 JK Tabasalu – FC Tallinn IK 2:4
7 1 17:30 FC Flora Valged – FC Flora Rohelised 0:1
8 1 18:00 JK Tallinna Kalev – JK Tabasalu 3:0
9 1 18:30 FC Tallinn IK – FC Flora Rohelised 2:2
10 1 19:00 JK Tallinna Kalev – FC Flora Valged 7:0

 

11C

Võistkond M V V K V.V Punktid Koht
FC Flora Mustad 4 3 1 10:1 10 I.
FC Flora Rohevalged 4 2 2 8:4 8 II.
JK Tallinna Kalev 4 2 2 3:8 2 V.
Nõmme Kalju FC RL 4 3 1 5:8 3 III.
JK Tabasalu 4 2 2 5:10 2 IV.

07.11.2020

Nr Väljak Kellaaeg Võistkonnad Tulemus
1 2 14:30 FC Flora Mustad – Nõmme Kalju FC RL 3:0
2 2 15:00 FC Flora Rohevalged – JK Tallinna Kalev 3:0
3 2 15:30 Nõmme Kalju FC RL – JK Tabasalu 2:2
4 2 16:00 JK Tallinna Kalev – FC Flora Mustad 0:2
5 2 16:30 FC Flora Rohevalged – JK Tabasalu 2:1
6 2 17:00 JK Tallinna Kalev – Nõmme Kalju FC RL 1:1
7 2 17:30 FC Flora Mustad – FC Flora Rohevalged 1:1
8 2 18:00 JK Tabasalu – JK Tallinna Kalev 2:2
9 2 18:30 Nõmme Kalju FC RL – FC Flora Rohevalged 2:2
10 2 19:00 JK Tabasalu – FC Flora Mustad 0:4

12B

Võistkond M V V K V.V Punktid Koht
FC Flora Valged 4 2 2 8:10 6 III.
Keila JK 4 3 1 14:4 10 I.
TJK Legion RM 4 3 1 13:5 9 II.
Saku Sporting 4 1 1 2 6:7 4 IV.
JK Tallinna Kalev 4 4 3:18 0 V.

07.11.2020

Nr Väljak Kellaaeg Võistkonnad Tulemus
1 1 09:00 Saku Sporting – FC Flora Valged 2:3
2 1 09:30 Keila JK – TJK Legion RM 3:2
3 1 10:00 FC Flora Valged – JK Tallinna Kalev 3:2
4 1 10:30 TJK Legion – Saku Sporting 4:1
5 1 11:00 Keila JK – JK Tallinna Kalev 8:0
6 1 11:30 TJK Legion RM – FC Flora Valged 3:0
7 1 12:00 Saku Sporting – Keila JK 0:0
8 1 12:30 JK Tallinna Kalev – TJK Legion RM 1:4
9 1 13:00 FC Flora Valged – Keila JK 2:3
10 1 13:30 JK Tallinna Kalev – Saku Sporting 0:3
Scroll Up