Saku Cup 2019

04

Group A

Team G W D L Dif Points Place
JK Tallinna Kalev 3 2 1 3:1 7 I
Vasa IFK 3 3 1:8 0 IV
Bagarmossen Kärrtorp BK 3 2 1 5:1 6 II
HJK West 3 1 1 1 3:2 4 III

25.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
1 Saku 11:40 Vasa IFK – JK Tallinna Kalev 1:2
2 Saku 13:30 Bagarmossen Kärrtorp BK – JK Tallinna Kalev 0:1
6 Sõle 18:00 HJK West – Vasa IFK 3:0
7 Sõle 19:50 Bagarnossen Kärrtorp BK – HJK West 2:0

26.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
11 Saku 11:00 Vasa IFK – Bagarmossen Kärrtorp BK 0:3
12 Sõle 11:00 HJK West – JK Tallinna Kalev 0:0

Group B

Team G W D L Dif Points Place
Saku Sporting 3 1 2 4:4 3 III
FC Inter Turku P04 Siniset 3 2 1 3:4 6 I
FC Flora 05 3 2 1 4:2 6 II
Sibbo Vargarna 3 1 2 4:5 3 IV

25.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
3 Saku 14:30 Sibbo Vargarna – Saku Sporting 1:4
4 Saku 15:30 FC Flora 05 – FC Inter Turku P04 Siniset 1:2
5 Saku 18:10 FC Inter Turku P04 Siniset – Sibbo Vargarna 0:3
8 Saku 20:00 FC Flora 05 – Saku Sporting 2:0

26.10.2018

Nr Pitch Time Teams Score
9 Saku 10:00 FC Flora 05 – Sibbo Vargarna 1:0
10 Sõle 10:00 FC Inter Turku P04 Siniset – Saku Sporting 1:0

Place Matches

26.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
13 Sõle 16:50 JK Tallinna Kalev – FC Flora 05 0:3
14 Saku 16:50 HJK West – Sibbo Vargarna 1:1 pen. 2:0
15 Sõle 17:50 Bagarmossen Kärrtorp BK – FC Inter Turku P04 Siniset 0:0 pen 4:2
16 Saku 17:50 Vasa IFK – Saku Sporting 0:8

27.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
17 Sõle 09:50 Sibbo Vargarna – Vasa IFK (7-8. place) 6:1
18 Saku 10:00 JK Tallinna Kalev – FC Inter Turku P04 Sininset (3-4.place) 1:1 pen. 11:10
19 Saku 11:00 FC Flora 05 –  Bagarmossen Kärrtorp BK (Final) 1:2
20 Sõle 11:40 HJK West – Saku Sporting (5-6. place) 0:1

05

Group A

Team G W D L Dif Points Place
FC Tiigrid 4 2 1 1 11:3 7 III
HJS 4 2 2 16:3 8 II
KP-75/TuPs 4 1 1 2 4:5 4 IV
JK Augur 4 3 1 9:4 9 I
NJS 4 4 0:25 0 V

25.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
2 Saku 10:50 FC Tiigrid – JK Augur 0:1
4 Sõle 15:30 HJS – FC Tiigrid 1:1
5 Sõle 16:20 JK Augur – KP-75/TuPs 3:0
7 Sõle 17:10 NJS – HJS 0:11
9 Sõle 19:00 NJS – KP-75/TuPs 0:3

26.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
12 Sõle 12:00 JK Augur – NJS 3:0
14 Sõle 12:50 KP-75/TuPs – HJS 0:0
16 Sõle 13:40 NJS – FC Tiigrid 0:8
18 Sõle 14:30 JK Augur – HJS 2:4
20 Sõle 16:00 KP-75/TuPS – FC Tiigrid 1:2

Group B

Team G W D L Dif Points Place
JK Tallinna Kalev Jüri 4 1 3 4:7 3 IV
Saku Sporting 4 2 2 5:5 6 III
JanPa 4 4 2:10 0 V
FC Kose 4 3 1 9:4 9 II
HJK East Blue 4 4 10:4 12 I

25.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
1 Saku 10:00 JK Tallinna Kalev Jüri – Saku Sporting 0:1
3 Saku 12:40 FC Kose – JK Tallinna Kalev Jüri 4:1
6 Saku 16:30 HJK East Blue – FC Kose 2:1
8 Saku 17:10 Saku Sporting – JanPa 2:1
10 Saku 19:10 HJK East Blue – JanPa 4:1

26.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
11 Saku 12:00 HJK East Blue – JK Tallinna Kalev Jüri 2:1
13 Saku 12:50 FC Kose – JanPa 2:0
15 Saku 13:40 HJK East Blue – Saku Sporting 2:1
17 Saku 14:30 JanPa – JK Tallinna Kalev Jüri 0:2
19 Saku 15:20 Saku Sporting – FC Kose 1:2

Place Matches

26.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
21 Saku 18:50 FC Tiigrid – JK Tallinna Kalev Jüri (5.-8. place) 0:5
22 Sõle 18:50 JK Augur – FC Kose (1.-4. place) 1:0
23 Saku 19:40 KP-75/TuPs – Saku Sporting (5.-8. place) 1:2
24 Sõle 19:40 HJS – HJK East Blue (1.-4. place) 2:0

27.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
25 Sõle 09:00 NJS – JanPa (9.-10. place) 0:5
26 Sõle 10:50 FC Tiigrid – KP-75/TuPs (7.-8.place) 2:0
27 Saku 12:00 FC Kose – HJK East Blue (3-4.place) 0:1
28 Sõle 12:40 JK Tallinna Kalev Jüri – Saku Sporting (5.-6.place) 0:1
29 Saku 12:50 JK Augur – HJS (Final) 1:0

06-9v9

Team G W D L Dif Points Place
Saku Sporting 07 5 2 1 2 4:9 7 IV
JK Tammeka 5 5 0:15 0 VI
FC Flora II 5 1 1 3 8:8 4 V
Vidzeme FC 5 3 2 15:5 9 III
Kohila JK Püsivus 5 3 2 9:7 9 II
JK Augur 5 5 10:2 15 I

18.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
1 1 14:00 JK Tammeka – Saku Sporting 07 0:1
2 2 14:00 FC Flora – JK Augur 0:1
3 1 15:50 Vidzeme FC – FC Flora 4:1
4 2 15:50 Kohila JK Püsivus – JK Augur 2:3
5 1 17:40 JK Tammeka – Vidzeme FC 0:5
6 2 17:40 Kohila JK Püsivus – Saku Sporting 07 1:2

19.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
7 1 09:00 Saku Sporting 07 – Vidzeme FC 1:6
8 1 10:50 Saku Sporting 07 – JK Augur 0:2
9 2 10:50 Kohila JK Püsivus – FC Flora II 3:2
10 1 12:40 Vidzeme FC – Kohila JK Püsivus 0:2
11 2 12:40 JK Tammeka – FC Flora II 0:5
12 1 16:30 JK Augur – JK Tammeka 3:0
13 2 16:30 FC Flora II – Saku Sporting 07 0:0
14 1 18:20 JK Tammeka – Kohila JK Püsivus O:1
15 2 18:20 JK Augur – Vidzeme FC 1:0

20.10.2019

Nr Time Teams Score
16 09:00 JK Tammeka-FC Flora 0:2
17 10:50 Vidzeme FC-Saku Sporting 07 5:0
18 10:50 JK Augur-Kohila JK Püsivus 0:1

06-11v11

Group A

Team G W D L Dif Points Place
Saku Sporting 5 2 3 6:14 2 VI
JK Tammeka 5 4 1 14:4 12 II
FC Tiigrid 5 4 1 11:5 12 I
Vidzeme FC 5 2 1 2 8:6 7 III
JK Tallinna Kalev 5 1 1 3 4:10 4 V
FC Espoo II 5 2 3 7:11 6 IV

18.10.2019

Nr Time Teams Score
1 13:00 JK Tammeka – Saku Sporting 6:2
2 14:50 FC Tiigrid – FC Espoo II 3:1
3 16:40 FC Tiigrid – Vidzeme FC 1:4
4 18:30 Vidzeme FC – JK Tallinna Kalev 1:2
5 19:30 FC Espoo II – JK Tammeka 0:3
6 20:30 JK Tallinna Kalev – Saku Sporting 2:2

19.10.2019

Nr Time Teams Score
7 09:50 JK Tammeka – Vidzeme FC 2:0
8 11:40 FC Espoo II – Saku Sporting 3:2
9 13:30 Saku Sporting – FC Tiigrid 0:3
10 14:30 JK Tammeka – JK Tallinna Kalev 3:0
11 15:30 FC Espoo – Vidzeme FC 1:3
12 17:20 FC Tiigrid – JK Tallinna Kalev 2:0

20.10.2019

Nr Time Teams Score
13 09:50 JK Tammeka – FC Tiigrid 0:2
14 11:40 FC Espoo II – JK Tallinna Kalev 2:0
15 12:40 Vidzeme FC – Saku Sporting 0:0

Girls 07-08

Group A

Team G W D L Dif Points Place
Saku Sporting 5 0 0 5 4:46 0 VI.
JK Tabasalu 5 5 0 0 37:1 15 I.
Maardu LM 5 2 2 1 15:4 8 III.
HJK East 5 2 1 2 10:17 7 IV.
FC Reipas Musta 5 3 1 1 28:4 10 II.
FC Kontu Valkoinen 5 1 0 4 10:30 3 V.

11.10.2019

Nr Stadium Pitch Time Teams Score
1 Natural grass 1 14:00 Saku Sporting – JK Tabasalu 0:13
3 Wismari stadium 1 14:50 Maardu LM – FC Kontu Valkoinen 4:1
5 Natural grass 1 15:40 FC Reipas Musta – JK Tabasalu 0:1
7 Natural grass 1 16:30 HJK East – Maardu LM 1:1
9 Natural grass 1 17:20 FC Reipas Musta – Saku Sporting 17:0
11 Wismari stadium 1 18:45 HJK East – FC Kontu Valkoinen 4:2

12.10.2019

Nr Stadium Pitch Time Teams Score
13 Natural grass 1 09:00 HJK East – FC Reipas Musta 2:5
15 Artificial grass 1 09:00 FC Kontu Valkoinen – Saku Sporting 6:3
17 Natural grass 1 09:50 Maardu LM – JK Tabasalu 1:2
19 Natural grass 1 10:40 FC Reipas Musta – FC Kontu Valkoinen 6:1
21 Natural grass 1 11:30 Saku Sporting – Maardu LM 0:9
23 Artificial grass 1 14:00 HJK East – Saku Sporting 3:1
25 Natural grass 1 16:00 HJK East – JK Tabasalu 0:8
27 Natural grass 1 16:50 FC Reipas Musta – Maardu LM 0:0
29 Natural grass 1 17:40 JK Tabasalu – Kontu Valkoinen 13:0

Group B

Team G W D L Dif Points Place
JK Tammeka 5 5 0 0 31:6 15 I.
Kohila JK Püsivus 5 3 0 2 8:6 9 III.
JK Tallinna Kalev 5 0 1 4 2:19 1 VI.
FC Kirkkonummi Black 5 3 0 2 6:7 9 IV.
FC Reipas Oranssi 5 3 0 2 13:8 9 II.
FC Kontu Sininen 4 0 1 3 2:14 1 V.

11.10.2019

Nr Stadium Pitch Time Teams Score
2 Natural grass 2 14:00 JK Tammeka – Kohila JK Püsivus 4:1
4 Wismari stadium 2 14:50 JK Tallinna Kalev – FC Kontu Sininen 1:1
6 Natural grass 2 15:40 Kohila JK Püsivus – FC Reipas Oranssi 0:1
8 Natural grass 2 16:30 FC Kirkkonummi Black – JK Tallinna Kalev 1:0
10 Natural grass 2 17:20 FC Reipas Oranssi – JK Tammeka 3:5
12 Wismari stadium 2 18:45 FC Kirkkonummi Black – FC Kontu Sininen 1:0

12.10.2018

Nr Stadium Pitch Time Teams Score
14 Natural grass 2 09:00 FC Kirkkonummi Black – FC Reipas Oranssi 3:1
16 Artificial grass 2 09:00 FC Kontu Sininen – JK Tammeka 1:7
18 Natural grass 2 09:50 Kohila JK Püsivus – JK Tallinna Kalev 4:1
20 Natural grass 2 10:40 FC Reipas Oranssi – FC Kontu Sininen 5:0
22 Natural grass 2 11:30 JK Tammeka – JK Tallinna Kalev 10:0
24 Artificial grass 2 14:00 FC Kirkkonummi Black – Kohila JK Püsivus 0:1
26 Natural grass 2 16:00 FC Kirkkonummi Black – JK Tammeka 1:5
28 Natural grass 2 16:50 FC Kontu Sininen – Kohila JK Püsivus 0:2
30 Natural grass 2 17:40 FC Reipas Oranssi – JK Tallinna Kalev 3:0

Place matches

13.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
31 1 10:00 Saku Sporting – Kontu Sininen (11.-12.place) 0:3
32 2 10:00 JK Tallinna Kalev – FC Kontu Valge (9.-10.place) 3:2
33 1 10:50 HJK East – FC Kirkkonummi (7.-8.place) 2:3
34 2 10:50 Maardu LM – Kohila JK Püsivus (5.-6.place) 1:3
35 1 11:40 FC Reipas Musta – FC Reipas Oranssi (3.-4.place) 0:0 (1:3)
36 2 11:40 JK Tabasalu – JK Tammeka (Final) 2:0

07

Group A

Team G W D L Dif Points Place
Saku Sporting Sinine 3 2 0 1 5:4 6 II.
Kopse White 3 1 0 2 3:4 3 III.
FC Flora Valged 3 0 0 3 1:10 0 IV.
FC PetPet 3 3 0 0 10:1 9 I.

11.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
1 1 14:00 Kopse White – Saku Sporting Sinine 1:2
2 2 14:00 FC Flora Valged – FC PetPet 1:5
5 1 15:40 FC PetPet – Kopse White 2:0
6 2 15:40 Saku Sporting Sinine – FC Flora Valged 3:0

12.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
19 1 10:40 FC PetPet – Saku Sporting Sinine 3:0
20 2 10:40 Kopse White – FC Flora Valged 2:0

Group B

Team G W D L Dif Points Place
FC Cosmos 3 2 1 0 16:1 7 I.
Kopse Green 3 2 1 0 10:3 7 II.
HJK East Valkoinen 3 0 0 3 0:23 0 IV.
JK Augur 3 1 0 2 8:7 3 III.

11.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
3 1 14:50 Kopse Green – FC Cosmos 1:1
4 2 14:50 JK Augur – HJK East Valkoinen 6:0
7 1 16:30 JK Augur – Kopse Green 2:3
8 2 16:30 FC Cosmos – HJK East Valkoinen 11:0

12.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
21 1 11:30 JK Augur – FC Cosmos 0:4
22 2 11:30 Kopse Green – HJK East Valkoinen 6:0

Group C

Team G W D L Dif Points Place
JK Tabasalu 3 1 2 0 12:2 5 I.
HJK East Sinivalkoinen 3 0 0 3 0:23 0 IV.
Tups/KP-75 YJ1 3 1 2 0 9:3 5 III.
Saku Sporting Valge 3 1 2 0 12:5 5 II.

11.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
9 1 17:20 HJK East Sinivalkoinen – JK Tabasalu 0:10
10 2 17:20 Tups/KP-75 YJ1 – Saku Sporting Valge 3:3
13 1 19:00 Saku Sporting Valge – HJK East Sinivalkoinen 7:0
14 2 19:00 JK Tabasalu – Tups/KP-75 YJ1 0:0
17 1 20:40 Saku Sporting Valge – JK Tabasalu 2:2

12.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
18 1 09:50 HJK East Sinivalkoinen – Tups/KP-75 YJ1 0:6

Group D

Team G W D L Dif Points Place
JK Kratid Kalev 3 0 0 3 2:9 0 IV.
HJK East Sininen 3 3 0 0 11:0 9 I.
Tups/KP-75 YJ2 3 1 1 1 4:6 4 II.
Rae SK Kalev 3 1 1 1 4:6 4 III.

11.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
11 1 18:10 HJK East Sininen – JK Kratid Kalev 5:0
12 2 18:10 Tups/KP-75 YJ2 – Rae SK Kalev 2:2
15 1 19:50 Rae SK Kalev – HJK East Sininen 0:3
16 2 19:50 JK Kratid Kalev – Tups/KP-75 YJ2 1:2

12.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
23 1 12:20 Rae SK Kalev – JK Kratid Kalev 2:1
24 2 12:20 HJK East Sininen – Tups/KP-75 YJ 2 3:0

Place matches

12.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
25 1 15:00 Kopse White – HJK East Sinivalkoinen (9-16. place) 3:1
26 2 15:00 JK Augur – JK Kratid Kalev (9-16. place) 4:0
27 1 15:50 FC Flora Valged – TuPs/KP-75 YJ1 (9-16. place) 0:11
28 2 15:50 HJK East Valkoinen – Rae SK Kalev (9-16. place) 0:8
29 1 16:40 FC PetPet -Saku Sporting Valge (1-8. place) 4:7
30 2 16:40 Kopse Green – HJK East Sininen (1-8. place) 0:2
31 1 17:30 Saku Sporting Sinine – JK Tabasalu (1-8. place) 0:4
32 2 17:30 FC Cosmos – TuPs/KP-75 YJ2 (1-8. place) 2:0
33 1 18:20 HJK East Sinivalkoinen – JK Kratid Kalev (13-16. place) 0:2
34 2 18:20 Kopse White – JK Augur (9-12. place) 2:5
35 1 19:10 FC Flora Valged – HJK East Valkoinen (13-16. place) 3:3 (pen 1:3)
36 2 19:10 TuPs/KP-75 YJ1 – Rae SK Kalev (9-12. place) 4:1
37 1 20:00 FC PetPet – Kopse Green (5-8. place) 0:12
38 2 20:00 Saku Sporting Valge – HJK East Sininen (1-4. place) 1:0
39 1 20:50 Saku Sporting Sinine – TuPs/KP-75 YJ2 (5-8. place) 1:0
40 2 20:50 JK Tabasalu – FC Cosmos (1-4.place) 2:0

13.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
41 1 09:00 HJK East Sinivalkoinen – FC Flora Valge (15-16. place) 0:2
42 2 09:00 JK Kratid Kalev – HJK Valkoinen (13-14.place) 6:0
43 1 09:50 Saku Sporting Valge – JK Tabasalu (Final) 1:0
44 2 09:50 JK Augur – TuPs/KP-YJ1(9-10. place) 1:5
45 1 10:40 FC PetPet – TuPs/KP-75YJ2(7-8. place) 3:1
46 2 10:40 Kopse Green – Saku Sporting Sinine(5-6. place) 2:2 (7:8)
47 1 11:30 HJK East Sininen- FC Cosmos (3-4. place) 1:1 (3:4)
48 2 11:30 Kopse White – Rae SK Kalev (11-12. place) 4:1

08

Group A

Team G W D L Dif Points Place
Rae SK Kalev 4 1 3 3:18 3 IV.
Harju JK 4 2 1 1 11:5 7 III.
JK Tabasalu Valge 4 4 0:27 0 V.
Pärnu JK 4 3 1 19:2 10 I.
Rezeknes BJSS/RFA 4 3 1 21:2 9 II.

04.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
1 1 14:00 Rae SK Kalev – Pärnu JK 0:5
2 2 14:00 Harju JK – JK Tabasalu Valge 3:0
5 1 15:40 Rae SK Kalev – Harju JK 0:6
7 1 17:20 Rezeknes BJSS/RFA – JK Tabasalu Valge 11:0
9 1 19:00 Rezeknes BJSS/RFA – Pärnu JK 0:2

05.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
11 1 09:00 Harju JK – Rezeknes BJSS/RFA 0:3
13 1 09:50 JK Tabasalu Valge – Rae SK Kalev 0:3
15 1 11:30 JK Tabasalu Valge – Pärnu JK 0:10
17 1 13:10 Pärnu JK – Harju JK 2:2
18 2 13:10 Rezeknes BJSS/RFA – Rae SK Kalev 7:0

Group B

Team G W D L Dif Points Place
Saku Sporting 4 4 2:24 0 V.
JK Tabasalu Sinine 4 4 25:2 12 I.
Pärnu JK Vaprus 4 1 3 3:27 3 IV.
FC Flora 4 2 7:5 6 III.
 FC Inter Turku 4 3 1 23:4 9 II.

04.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
3 1 14:50 Saku Sporting – FC Flora 0:2
4 2 14:50 JK Tabasalu Sinine – Pärnu JK Vaprus 11:0
6 2 16:30 FC Flora – JK Tabasalu Sinine 0:2
8 2 18:10 FC Inter Turku – Saku Sporting 8:1
10 2 19:50 FC Inter Turku – Pärnu JK Vaprus 10:0

05.10.2018

Nr Pitch Time Teams Score
12 2 09:00 Saku Sporting- Pärnu JK Vaprus 1:3
14 1 10:40 JK Tabasalu  Sinine – Saku Sporting 9:0
16 1 12:20 FC Flora – FC Inter Turku 0:3
19 1 14:00 Pärnu JK Vaprus – FC Flora 0:5
20 2 14:00 JK Tabasalu Sinine – FC Inter Turku 3:2

Place matches

05.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
21 1 16:00 Harju JK – Pärnu JK Vaprus 5:0
22 1 16:50 Pärnu JK – FC Inter Turku 1:0
23 1 17:40 Reseknes BJSS/RFA – JK Tabasalu Sinine 1:3
24 1 18:30 Rae SK Kalev – FC Flora 1:5

06.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
25 1 09:00 JK Tabasalu Valge – Saku Sporting (9.-10. place) 1:1 (pen 2:3)
26 1 09:50 Pärnu JK Vaprus – Rae SK Kalev (7.-8. place) 1:2
27 1 10:40 Harju JK – FC Flora (5.-6. place) 1:0
28 1 11:30 Fc Inter Turku – Rezeknes BJSS/RFA(3.4. place) 0:6
29 2 11:30 Pärnu JK- JK Tabasalu Sinine (Final) 1:2

09

Group A

Team G W D L Dif Points Place
KäPa City Black 5 4 1 40:8 12 II.
JK Tammeka 5 2 3 15:16 6 IV.
Pärnu JK Vaprus 5 1 4 7:36 3 V.
KuIPS 5 5 1:35 0 VI.
FCI Tallinn 5 3 2 15:11 9 III.
Rakvere JK Tarvas 5 5 32:4 15 I.

04.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
1 1 15:40 Pärnu JK Vaprus – JK Tammeka 2:6
3 1 16:30 KäPa City Black – Rakvere JK Tarvas 3:6
5 1 17:20 KuIPs – JK Tammeka 0:6
7 1 18:10 KäPa City Black – FCI Tallinn 4:0
9 1 19:00 KuIPS – Rakvere JK Tarvas 0:13
11 1 19:50 FCI Tallinn – Pärnu JK Vaprus 10:1

05.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
13 1 09:50 KuIPS – KäPa City Black 0:10
15 1 10:40 FCI Tallinn – Rakvere JK Tarvas 1:5
17 1 11:30 JK Tammeka – KäPa City Black 2:8
19 1 12:20 Pärnu JK Vaprus – Rakvere JK Tarvas 0:4
21 1 14:50 Rakvere JK Tarvas – JK Tammeka 4:0
23 1 15:40 FCI Tallinn – KuIPS 2:0
25 1 16:30 Pärnu JK Vaprus – KäPa City Black 0:15
27 1 17:20 JK Tammeka – FCI Tallinn 1:2
29 1 18:10 Pärnu JK Vaprus – KuIPS 4:1

Group B

Team G W D L Dif Points Place
KäPa City White 5 5 7:42 0 VI.
Saku Sporting 5 2 1 2 17:17 7 IV.
FC Tallinn AZ 5 4 1 36:11 13 I
Rezeknes BJSS/RFA 5 1 1 3 13:18 4 V.
FC Cosmos 5 2 2 1 10:8 8 III.
JK Tallinna Kalev 5 3 1 1 23:10 10 II.

04.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
2 2 15:40 JK Tallinna Kalev – Saku Sporting 5:2
4 2 16:30 KäPa City White – FC Cosmos 1:4
6 2 17:20 Rezeknes BJSS/RFA – FC Tallinn AZ 2:7
8 2 18:10 KäPa City White – JK Tallinna Kalev 1:9
10 2 19:00 Rezeknes BJSS/RFA – FC Cosmos 1:3
12 2 19:50 Saku Sporting – FC Tallinn AZ 4:8

05.10.2018

Nr Pitch Time Teams Score
14 2 09:50 KäPa City White – Rezeknes BJSS/RFA 4:7
16 2 10:40 Saku Sporting – FC Cosmos 1:1
18 2 11:30 JK Tallinna Kalev – Rezeknes BJSS/RFA 1:1
20 2 12:20 FC Tallinn AZ – KäPa City White 15:0
22 2 14:50 FC Cosmos – JK Tallinna Kalev 1:4
24 2 15:40 Rezeknes BJSS/RFA – Saku Sporting 2:3
26 2 16:30 JK Tallinna Kalev – FC Tallinn AZ 4:5
28 2 17:20 Saku Sporting – KäPa City White 7:1
30 2 18:10 FC Cosmos – FC Tallinn AZ 1:1

Place matches

06.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
31 1 09:00 KuiPS- KäPa City White(11.-12.place) 1:5
32 2 09:00 Pärnu JK Vaprus – Rezeknes BJSS/RFA(9.-10.place) 1:9
33 1 09:50 JK Tammeka – Saku Sporting (7.-8.place) 3:0
34 2 09:50 FCI Tallinn – FC Cosmos (5.-6.place) 1:0
35 1 10:40 KäPa City Black- JK Tallinna Kalev (3.-4.place) 5:3
36 2 10:40 Rakvere JK Tarvas- FC Tallinn AZ (Final) 2:3
Scroll Up