03
Group A
Team | G | W | D | L | Dif | Points | Place |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Harju JK Jüri | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:8 | 0 | IV |
LoPa | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:1 | 9 | I |
FC Kuressaare | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 6 | II |
Raplamaa JK | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 | III |
26.10.2018
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
1 | Männiku | 12:00 | LoPa – Harju JK Jüri | 4:0 |
2 | Männiku | 13:00 | Raplamaa JK – FC Kuressaare | 0:2 |
5 | Saku | 15:00 | Raplamaa JK – LoPa | 1:2 |
6 | Saku grass | 15:00 | FC Kuressaare – Harju JK Jüri | 2:0 |
27.10.2018
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
9 | Saku Grass | 10:00 | LoPa – FC Kuressaare | 3:0 |
12 | Männiku | 15:00 | Raplamaa JK – Harju JK Jüri | 2:0 |
Group B
Team | G | W | D | L | Dif | Points | Place |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Saku Sporting | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | 1 | IV |
FC Flora II | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:6 | 6 | II |
HP-47 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 7 | I |
FC Kontu | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:5 | 3 | III |
26.10.2018
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
3 | Männiku | 14:00 | HP-47 – FC Kontu | 1:0 |
4 | Saku grass | 14:00 | Saku Sporting – FC Flora II | 0:1 |
7 | Saku grass | 16:00 | FC Kontu – FC Flora II | 2:3 |
8 | Saku grass | 17:00 | HP-47 – Saku Sporting | 2:2 |
27.10.2018
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
10 | Männiku | 13:00 | Saku Sporting – FC Kontu | 1:3 |
11 | Männiku | 14:00 | Flora II – HP-47 | 0:4 |
27.10.2018 (Place Matches)
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
13 | Männiku | 16:30 | Raplamaa JK- Saku Sporting | 1:0 |
14 | Männiku | 17:30 | Harju JK Jüri- FC Kontu | 2:2(5:4) |
15 | Männiku | 18:30 | LoPa – FC Flora II | 4:0 |
16 | Männiku | 19:30 | HP-47 – FC Kuressaare | 2:4 |
28.10.2018
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
17 | Männiku | 10:00 | Saku Sporting – FC Kontu (7.-8.place) | 0:1 |
18 | Männiku | 11:00 | Raplamaa JK – Harju JK Jüri (6.-7.place) | 1:3 |
19 | Männiku | 12:00 | FC Flora – HP47 (3.-4.place) | 2:0 |
20 | Männiku | 13:00 | LoPa – FC Kuressaare (Final) | 3:0 |
04
Group A
Team | G | W | D | L | Dif | Points | Place |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Saku Sporting | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | 4 | III. |
Enskede IK | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:13 | 4 | V. |
FC Flora | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:6 | 7 | II. |
FC Viikingit | 4 | 3 | 0 | 1 | 18:5 | 9 | I. |
HJK West | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:10 | 4 | IV. |
26.10.2018
Nr | Time | Stadium | Teams | Score |
1 | 12:00 | Saku | Saku Sporting – FC Viikingit | 1:3 |
3 | 14:00 | Saku | Enskede IK – FC Flora | 0:2 |
6 | 17:00 | Saku | FC Flora – HJK West | 1:1 |
7 | 18:00 | Saku | FC Viikingit – Enskede IK | 8:0 |
9 | 20:00 | Saku | Saku Sporting – HJK West | 3:1 |
27.10.2018
Nr | Time | Stadium | Teams | Score |
11 | 10:00 | Saku | FC Flora – FC Viikingit | 1:5 |
13 | 12:00 | Saku | Enskede IK – HJK West | 4:1 |
16 | 15:00 | Saku | FC Viikingit – HJK West | 2:3 |
18 | 17:00 | Saku | Saku Sporting – Enskede IK | 2:2 |
20 | 19:00 | Saku | Saku Sporting – FC Flora | 0:1 |
Group B
Team | G | W | D | L | Dif | Points | Place |
---|---|---|---|---|---|---|---|
JK Tallinna Kalev | 4 | 2 | 1 | 1 | 12:12 | 7 | III. |
PPS | 4 | 1 | 0 | 3 | 7:20 | 3 | IV. |
HJS | 4 | 4 | 0 | 0 | 23:4 | 12 | I. |
FC Tallinn | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:6 | 7 | II. |
FC Honka Keltainen | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:15 | 0 | V. |
26.10.2018
Nr | Time | Stadium | Teams | Score |
2 | 13:00 | Saku | JK Tallinna Kalev – FC Tallinn | 1:1 |
4 | 15:00 | Männiku | PPS – FC Honka Keltainen | 3:1 |
5 | 16:00 | Saku | HJS – FC Tallinn | 5:0 |
8 | 19:00 | Saku | PPS – JK Tallinna Kalev | 2:7 |
10 | 21:00 | Saku | FC Honka Keltainen – HJS | 1:7 |
27.10.2018
Nr | Time | Stadium | Teams | Score |
12 | 11:00 | Saku | HJS – JK Tallinna Kalev | 7:1 |
14 | 13:00 | Saku | FC Honka Keltainen – JK Tallinna Kalev | 2:3 |
15 | 14:00 | Saku | PPS – FC Tallinn | 0:8 |
17 | 16:00 | Saku | FC Tallinn – FC Honka Keltainen | 2:0 |
19 | 18:00 | Saku | PPS -HJS | 2:4 |
28.10.2018 (Place matches)
Nr | Time | Stadium | Teams | Score |
20 | 09:00 | Saku | Enskede IK – FC Honka Keltainen (9.-10. place) | 1:5 |
21 | 10:00 | Saku | HJK West – PPS (7.-8. place) | 1:3 |
22 | 11:00 | Saku | Saku Sporting – JK Tallinna Kalev (5-6.place) | 1:4 |
23 | 12:00 | Saku | FC Viikingit -HJS (Final) | 2:5 |
24 | 13:00 | Saku | FC Flora -FC Tallinn (3.-4. place) | 1:1 (4:5) |
05
Group A
19.10.2018
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
1 | 1 | 13:50 | Saku Sporting – JK Tallinna Kalev Jüri | 1:0 |
2 | 1 | 15:40 | KäPa 05 AC – Tallinna JK Legion | 0:3 |
3 | 1 | 16:40 | JK Rakvere Tarvas – FC Kose | 6:0 |
4 | 1 | 17:40 | JK Tallinna Kalev Jüri – Tallinna JK Legion | 4:3 |
5 | 1 | 18:40 | JK Rakvere Tarvas – Saku Sporting | 2:2 |
6 | 1 | 19:40 | KäPa 05 AC – FC Kose | 1:2 |
20.10.2018
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
7 | 1 | 10:00 | Saku Sporting – Tallinna JK Legion | 1:2 |
8 | 1 | 11:00 | KäPa 05 AC – JK Rakvere Tarvas | 0:7 |
9 | 1 | 12:50 | FC Kose – JK Tallinna Kalev Jüri | 0:7 |
10 | 1 | 14:40 | FC Kose – Saku Sporting | 0:7 |
11 | 1 | 16:30 | KäPa 05 AC – JK Tallinna Kalev Jüri | 3:5 |
12 | 1 | 17:30 | Tallinna JK Legion – JK Rakvere Tarvas | 1:4 |
21.10.2018
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
13 | 1 | 10:50 | JK Tallinna Kalev Jüri – JK Rakvere Tarvas | 2:3 |
14 | 1 | 11:50 | KäPa 05 AC – Saku Sporting | 2:6 |
15 | 1 | 12:50 | Tallinna JK Legion – FC Kose | 1:0 |
05-8v8
Group A
19.10.2018
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
1 | 1 | 13:00 | AsKu – JK Tammeka II | 4:0 |
2 | 2 | 13:00 | FC Flora – JK Tallinna Kalev Jüri | 2:5 |
3 | 1 | 14:50 | FC Flora – Saku Sporting | 1:5 |
4 | 2 | 14:50 | JK Tallinna Kalev Jüri – JK Tammeka I | 2:2 |
5 | 1 | 20:40 | AsKu – JK Tammeka I | 1:0 |
6 | 2 | 20:40 | Saku Sporting – JK Tammeka II | 5:0 |
20.10.2018
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
7 | 1 | 12:00 | JK Tallinna Kalev Jüri – AsKu | 0:2 |
8 | 2 | 12:00 | JK Tammeka I – JK Tammeka II | 5:0 |
9 | 1 | 13:50 | FC Flora – JK Tammeka II | 2:2 |
10 | 2 | 13:50 | Saku Sporting – AsKu | 0:0 |
11 | 1 | 15:40 | Saku Sporting – JK Tallinna Kalev Jüri | 0:1 |
12 | 2 | 15:40 | JK Tammeka I – FC Flora | 3:3 |
13 | 1 | 18:30 | JK Tammeka II – JK Tallinna Kalev Jüri | 0:1 |
14 | 2 | 18:30 | AsKu – FC Flora | 3:0 |
15 | 1 | 19:20 | JK Tammeka I – Saku Sporting | 0:0 |
21.10.2018
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
16 | 1 | 09:10 | JK Tammeka II-FC Flora (5.-6.place) | 3:1 |
17 | 1 | 10:00 | JK Tammeka I – Saku Sporting (3.-4.place) | 2:1 |
18 | 2 | 10:00 | JK Tallinna Kalev Jüri-AsKU (Final) | 0:3 |
06
Group A
Team | G | W | D | L | Dif | Points | Place |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Saku Sporting | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 | II. |
FC Levadia Valge | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:8 | 0 | IV. |
SiPs | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | 3 | III. |
FC Tiigrid | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:2 | 9 | I. |
05.10.2018
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
1 | 1 | 13:00 | FC Levadia Valge – Saku Sporting | 0:2 |
3 | 1 | 15:30 | FC Levadia Valge – SiPs | 1:2 |
5 | 1 | 18:00 | FC Tiigrid – SiPs | 3:0 |
7 | 1 | 19:40 | FC Tiigrid – Saku Sporting | 3:2 |
06.10.2018
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
9 | 1 | 09:00 | FC Tiigrid – FC Levadia Valge | 4:0 |
11 | 1 | 09:50 | Saku Sporting – SiPs | 1:0 |
Group B
Team | G | W | D | L | Dif | Points | Place |
---|---|---|---|---|---|---|---|
JK Keila | 3 | 0 | 0 | 2 | 0:10 | 0 | IV. |
HJK Arabianranta | 3 | 3 | 0 | 0 | 16:2 | 9 | I. |
JK Volta | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:8 | 3 | III. |
Vällinby AIK | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 6 | II. |
05.10.2018
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
2 | 2 | 13:00 | HJK Arabianranta – JK Keila | 5:0 |
4 | 2 | 15:30 | JK Keila – Vällingby AIK | 0:4 |
6 | 2 | 18:00 | HJK Arabianranta – JK Volta | 7:0 |
8 | 2 | 20:30 | JK Volta – Vällingby AIK | 0:1 |
06.10.2018
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
10 | 2 | 09:00 | JK Keila – JK Volta | 0:1 |
12 | 2 | 09:50 | Vällingby AIK – HJK Arabianranta | 2:4 |
06.10.2018 (Place matches)
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
13 | 1 | 14:50 | FC Tiigrid – JK Keila | 7:0 |
14 | 2 | 14:50 | SiPS – Vällingby AIK | 1:0 |
15 | 1 | 15:40 | HJK Arabianranta – FC Levadia Valge | 5:0 |
16 | 2 | 15:40 | Saku Sporting – JK Volta | 1:1 (pen 3:2) |
17 | 1 | 17:20 | JK Keila – Vällingby AIK(5.-8. place) | 0:0 (pen 3:2) |
18 | 2 | 17:20 | FC Tiigrid- SiPS (1.-4.place) | 3:0 |
19 | 1 | 18:10 | FC Levadia Valge -JK Volta (5.-8. place) | 0:1 |
20 | 2 | 18:10 | HJK Arabianranta – Saku Sporting (1.-4.place) | 3:0 |
07.10.2018
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
21 | 1 | 10:50 | Vällingby AIK – FC Levadia Valge (7.-8.place) | 0:0 ( pen 3:1) |
22 | 2 | 10:50 | JK Keila – JK Volta (5.-6.place) | 0:0 ( pen 1:3 ) |
23 | 1 | 13:20 | SiPS – Saku Sporting (3.-4.place) | 1:0 |
24 | 2 | 13:20 | FC Tiigrid – HJK Arabianranta (Final) | 0:0 ( pen 3:2) |
G06-07
Group A
Team | G | W | D | L | Dif | Points | Place |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Saku Sporting | 3 | – | – | 3 | 1:23 | 0 | IV. |
JK Tammeka | 3 | 3 | – | – | 23:3 | 9 | I. |
JK Keila | 3 | 1 | – | 2 | 6:30 | 3 | III. |
FC Kasiysi | 3 | 2 | – | 1 | 30:4 | 6 | II. |
12.10.2018
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
1 | 1 | 13:50 | Saku Sporting – JK Tammeka | 0:11 |
3 | 1 | 15:40 | JK Keila – FC Kasiysi | 0:21 |
5 | 1 | 18:20 | JK Tammeka – FC Kasiysi | 4:3 |
7 | 1 | 20:10 | Saku Sporting – JK Keila | 1:6 |
13.10.2018
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
11 | 1 | 11:00 | JK Tammeka – JK Keila | 8:0 |
12 | 2 | 11:00 | FC Kasiysi – Saku Sporting | 6:0 |
Group B
Team | G | W | D | L | Dif | Points | Place |
---|---|---|---|---|---|---|---|
JK Tallinna Kalev | 3 | 1 | – | 2 | 8:23 | 3 | III. |
Kohila JK Püsivus | 3 | 2 | 1 | – | 29:3 | 7 | II. |
TJK Legion/Krestsatik | 3 | 2 | 1 | – | 33:3 | 7. | I. |
Saku Sporting Valge | 3 | – | – | 3 | 4:45 | 0 | IV. |
12.10.2018
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
2 | 2 | 13:50 | Saku Sporting Valge – Kohila JK Püsivus | 0:16 |
4 | 2 | 15:40 | TJK Legion/Krestsatik – JK Tallinna Kalev | 9:0 |
6 | 2 | 18:20 | JK Tallinna Kalev – Kohila JK Püsivus | 0:10 |
8 | 2 | 20:10 | Saku Sporting Valge – TJK Legion/Krestsatik | 0:21 |
13.10.2018
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
9 | 1 | 10:00 | Kohila JK Püsivus – TJK Legion/Krestsatik | 3:3 |
10 | 2 | 10:00 | JK Tallinna Kalev – Saku Sporting Valge | 8:4 |
13.10.2018 (Place matches)
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
13 | 1 | 14:30 | JK Keila – Saku Sporting Valge | 3:2 |
14 | 2 | 14:30 | Saku Sporting – JK Tallinna Kalev | 1:2 |
15 | 1 | 17:10 | JK Tammeka – Kohila JK Püsivus | 2:1 |
16 | 2 | 17:10 | TJK Legion Krestsatik – FC Kasiysi | 3:2 |
14.10.2018
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
21 | 1 | 11:40 | Saku Sporting – Saku Sporting Valge (7.-8.place) | 2:2 (pen.2:1) |
22 | 2 | 11:40 | JK Keila – JK Tallinna Kalev (5.-6.place) | 3:0 |
23 | 1 | 13:20 | Kohila JK Püsivus – FC Kasiysi (3.-4.place) | 4:0 |
24 | 2 | 13:20 | JK Tammeka – TJK Legion Krestsatik(Final) | 1:2 |
07
Group A
05.10.2018
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
1 | 1 | 13:50 | FC Cosmos – Saku Sporting Sinine | 3:1 |
3 | 1 | 14:40 | FC Kose – Vällingby AIK | 0:4 |
5 | 1 | 16:20 | FC Cosmos – JK Rakvere Tarvas | 1:4 |
7 | 1 | 17:10 | FC Kose – EPS | 0:4 |
9 | 1 | 18:50 | EPS – JK Rakvere Tarvas | 2:0 |
12 | 2 | 20:30 | Vällingby AIK – Saku Sporting Sinine | 1:3 |
06.10.2018
:Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
13 | 1 | 10:40 | EPS – FC Cosmos | 3:0 |
15 | 1 | 11:30 | Vällingby AIK – JK Rakvere Tarvas | 0:6 |
17 | 1 | 12:20 | EPS – Saku Sporting Sinine | 3:1 |
19 | 1 | 13:10 | Vällingby AIK – FC Cosmos | 0:1 |
21 | 1 | 14:00 | Saku Sporting Sinine – JK Rakvere Tarvas | 0:5 |
23 | 1 | 16:30 | FC Kose – JK Rakvere Tarvas | 0:6 |
25 | 1 | 19:00 | FC Cosmos – FC Kose | 2:2 |
27 | 1 | 19:50 | Vällingby AIK – EPS | 0:1 |
29 | 1 | 20:40 | Saku Sporting Sinine – FC Kose | 5:0 |
Group B
05.10.2018
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
2 | 2 | 13:50 | JK Kratid Kalev – FC Tiigrid | 2:3 |
4 | 2 | 14:40 | Pärnu JK – Saku Sporting Valge | 4:0 |
6 | 2 | 16:20 | JK Kratid Kalev – FCK | 4:0 |
8 | 2 | 17:10 | LePa – FC Tiigrid | 2:1 |
10 | 2 | 18:50 | Saku Sporting Valge – LePa | 0:4 |
11 | 2 | 19:40 | Pärnu JK – FCK | 7:0 |
06.10.2018
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
14 | 2 | 10:40 | FCK – LePa | 0:7 |
16 | 2 | 11:30 | Saku Sporting Valge – FC Tiigrid | 2:1 |
18 | 2 | 12:20 | LePa – Pärnu JK | 4:0 |
20 | 2 | 13:10 | FCK – Saku Sporting Valge | 1:7 |
22 | 2 | 14:00 | JK Kratid Kalev – Pärnu JK | 0:0 |
24 | 2 | 16:30 | Saku Sporting Valge – JK Kratid Kalev | 1:1 |
26 | 2 | 19:00 | FC Tiigrid – FCK | 5:0 |
28 | 2 | 19:50 | JK Kratid Kalev – LePa | 3:4 |
30 | 2 | 20:40 | FC Tiigrid – Pärnu JK | 2:2 |
07.10.2018 (Place matches)
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
31 | 1 | 10:00 | FC Kose – FCK (11. – 12. place) | 5:1 |
32 | 2 | 10:00 | Vällingby – JK Kratid Kalev (9. – 10. place) | 2:1 |
33 | 1 | 11:40 | Saku Sporting Sinine – FC Tiigrid (7. – 8. place) | 3:0 |
34 | 2 | 11:40 | FC Cosmos – Saku Sporting Valge (5. – 6. place) | 5:2 |
35 | 1 | 12:30 | JK Rakvere Tarvas – Pärnu JK (3. – 4. place) | 3:1 |
36 | 2 | 12:30 | EPS – LePa (1. -2. place) | 0:0 ( pen 1:2 ) |
08
Group A
Team | G | W | D | L | Dif | Points | Place |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Saku Sporting | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:9 | 4 | III. |
FC Tiigrid | 4 | 4 | – | – | 24:2 | 12 | I. |
HJK East White | 4 | – | – | 4 | 1:19 | 0 | V. |
JK Tallinna Kalev | 4 | 3 | – | 1 | 8:4 | 9 | II. |
JK Rakvere Tarvas | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:10 | 4 | IV. |
12.10.2018
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
1 | 1 | 13:00 | Saku Sporting – JK Tallinna Kalev | 0:2 |
3 | 1 | 14:50 | HJK East White – JK Tallinna Kalev | 0:3 |
5 | 1 | 16:40 | HJK East White – FC Tiigrid | 0:10 |
7 | 1 | 17:30 | JK Rakvere Tarvas – Saku Sporting | 1:1 |
9 | 1 | 19:20 | JK Rakvere Tarvas – FC Tiigrid | 0:6 |
13.10.2018
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
11 | 1 | 12:00 | HJK East White – Saku sporting | 1:4 |
13 | 1 | 12:50 | JK Tallinna Kalev – FC Tiigrid | 0:4 |
15 | 1 | 13:40 | HJK East White – JK Rakvere Tarvas | 0:2 |
17 | 1 | 15:30 | JK Tallinna Kalev – JK Rakvere Tarvas | 3:0 |
19 | 1 | 16:20 | Saku Sporting – FC Tiigrid | 2:4 |
Group B
Team | G | W | D | L | Dif | Points | Place |
---|---|---|---|---|---|---|---|
JK Keila | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:7 | 5 | III. |
TiPs-09 | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:5 | 7 | II. |
HJK East Blue | 4 | – | 2 | 2 | 2:18 | 2 | IV. |
FC Flora Valged | 4 | – | 1 | 3 | 2:14 | 1 | V. |
Rae SK Kalev | 4 | 4 | – | – | 28:3 | 12 | I. |
12.10.2018
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
2 | 2 | 13:00 | JK Keila – FC Flora | 3:0 |
4 | 2 | 14:50 | HJK East Blue – FC Flora | 1:1 |
6 | 2 | 16:40 | TiPs-09 – HJK East Blue | 3:0 |
8 | 2 | 17:30 | Rae SK Kalev – JK Keila | 5:1 |
10 | 2 | 19:20 | TiPs-09 – Rae SK Kalev | 2:3 |
13.10.2018
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
12 | 2 | 12:00 | HJK East Blue – JK Keila | 1:1 |
14 | 2 | 12:50 | FC Flora Valged – TiPs-09 | 1:4 |
16 | 2 | 13:40 | Rae SK Kalev – HJK East Blue | 14:0 |
18 | 2 | 15:30 | FC Flora Valged – Rae SK Kalev | 0:6 |
20 | 2 | 16:20 | JK Keila – TiPs-09 | 1:1 |
13.10.2018 (Place matches)
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
21 | 1 | 18:20 | FC Tiigrid – TiPS-09 (1.-4. place) | 4:3 |
22 | 2 | 18:20 | Rae SK Kalev – JK Tallinna Kalev (1.-4. place) | 3:0 |
23 | 1 | 19:10 | Saku Sporting – HJK East Blue (5-8.place) | 2:1 |
24 | 2 | 19:10 | JK Keila – Rakvere JK Tarvas (5-8. place) | 1:1 (pen.3:4) |
14.10.2018
Nr | Pitch | Time | Teams | Score |
25 | 1 | 10:50 | HJK East White – FC Flora (9.-10.place) | 0:1 |
26 | 2 | 10:50 | HJK East Blue – JK Keila (7.-8.place) | 3:0 |
27 | 1 | 10:00 | Saku Sporting – Rakvere JK Tarvas (5.-6.place) | 3:0 |
28 | 2 | 12:40 | TiPS-09 – JK Tallinna Kalev (3.-4. place) | 1:2 |
29 | 1 | 12:40 | FC Tiigrid – Rae SK Kalev (Final) | 0:2 |