fbpx

Boys 2012 (29.09)

2×12 min
Saku artificial grass

Group A

Team
Saku Sporting Valge
TJK Legion I.G. I
GriFK Portugal
Harju JK Jüri I
FC Flora I

29.09.2019

Nr Pitch Time Teams
1 1 10:00 Saku Sporting Valge – Harju JK Jüri I
2 1 10:30 TJK Legion I.G. I – GriFK Portugal
3 1 11:00 FC Flora I – Harju JK Jüri I
4 1 11:30 GriFK Portugal – Saku Sporting Valge
5 1 12:00 TJK Legion I.G. I – FC Flora I
6 1 12:30 GriFK Portugal – Harju JK Jüri
7 1 13:00 Saku Sporting Valge – TJK Legion I.G. I
8 1 13:30 FC Flora I – GriFK Portugal
9 1 14:00 Harju JK Jüri – TJK Legion I.G. I
10 1 14:30 FC Flora I – Saku Sporting Valge

Group B

Team
TJK Legion I.G. II
Saku Sporting Sinine
MaPS
FC Flora II
Rakvere JK Tarvas MR I

29.09.2019

Nr Pitch Time Teams
1 2 10:00 TJK Legion I.G. II – FC Flora II
2 2 10:30 Saku Sporting Sinine – MaPs
3 2 11:00 Rakvere JK Tarvas MR I – TJK Legion I.G. II
4 2 11:30 MaPs – FC Flora II
5 2 12:00 Saku Sporting Sinine – Rakvere JK Tarvas MR I
6 2 12:30 MaPs – TJK Legion I.G. II
7 2 13:00 FC Flora II – Saku Sporting Sinine
8 2 13:30 Rakvere JK Tarvas MR I – MaPs
9 2 14:00 TJK Legion I.G. II – Saku Sporting Sinine
10 2 14:30 FC Flora – Rakvere JK Tarvas MR I

Group C

Team
TJK Legion RM I
JK Tallinna Kalev Valge
FC Ararat I
Rakvere JK Tarvas MR II
JK Volta

29.09.2019

Nr Pitch Time Teams
1 3 10:00 JK Tallinna Kalev Valge – FC Ararat I
2 3 10:30 TJK Legion RM I – Rakvere JK Tarvas MR II
3 3 11:00 JK Volta – FC Ararat I
4 3 11:30 Rakvere JK Tarvas MR II – JK Tallinna Kalev Valge
5 3 12:00 JK Volta – TJK Legion RM I
6 3 12:30 FC Ararat I – Rakvere JK Tarvas MR II
7 3 13:00 TJK Legion RM I – JK Tallinna Kalev Valge
8 3 13:30 Rakvere JK Tarvas MR II – JK Volta
9 3 14:00 FC Ararat I – TJK Legion RM I
10 3 14:30 JK Tallinna Kalev Valge – JK Volta

Group D

Team
FC Ararat II
TJK Legion RM II
JK Tallinna Kalev Sinine
Harju JK Jüri II
Nõmme Kalju FC

29.09.2019

Nr Pitch Time Teams
1 4 10:00 TJK Legion RM II – JK Tallinna Kalev Sinine
2 4 10:30 FC Ararat II – Harju JK Jüri II
3 4 11:00 Nõmme Kalju FC – JK Tallinna Kalev Sinine
4 4 11:30 FC Ararat II – TJK Legion RM II
5 4 12:00 Harju JK Jüri II – Nõmme Kalju FC
6 4 12:30 JK Tallinna Kalev Sinine – FC Ararat II
7 4 13:00 TJK Legion RM II – Nõmme Kalju FC
8 4 13:30 JK Tallinna Kalev Sinine – Harju JK Jüri II
9 4 14:00 Nõmme Kalju FC – FC Ararat II
10 4 14:30 Harju JK Jüri II – TJK Legion RM II
Scroll Up