fbpx

Boys 2011 (28.09)

2×12 min
Saku artificial grass

Group A

Team
Saku Sporting Sinine
JK Tallinna Kalev Valge
FC Flora Rohelised I
Nõmme Kalju FC
FC Flora Valged

28.09.2019

Nr Pitch Time Teams
1 1 10:00 Saku Sporting Sinine – Nõmme Kalju FC
2 1 10:30 JK Tallinna Kalev Valge – FC Flora Roheline I
3 1 11:00 Nõmme Kalju FC – FC Flora Valge
4 1 11:30 FC Flora Roheline I – Saku Sporting Sinine
5 1 12:00 JK Tallinna Kalev Valge – FC Flora Valge
6 1 12:30 FC Flora Roheline I – Nõmme Kalju FC
7 1 13:00 Saku Sporting Sinine – JK Tallinna Kalev Valge
8 1 13:30 FC Flora Valge – FC Flora Roheline I
9 1 14:00 Nõmme Kalju FC – JK Tallinna Kalev Valge
10 1 14:30 FC Flora Valge – Saku Sporting Sinine

Group B

Team
JK Tallinna Kalev Sinine
JK Tabasalu Sinine
JK Kratid Kalev
FC Raasiku Joker
FC Flora Roheline II

28.09.2019

Nr Pitch Time Teams
1 2 10:00 JK Tallinna Kalev Sinine – FC Raasiku Joker
2 2 10:30 JK Tabasalu Sinine – JK Kratid Kalev
3 2 11:00 FC Raasiku Joker – FC Flora Roheline II
4 2 11:30 JK Kratid Kalev – JK Tallinna Kalev Sinine
5 2 12:00 JK Tabasalu Sinine – FC Flora Roheline II
6 2 12:30 JK Kratid Kalev – FC Raasiku Joker
7 2 13:00 JK Tallinna Kalev Sinine – JK Tabasalu Sinine
8 2 13:30 FC Flora Roheline II – JK Kratid Kalev
9 2 14:00 FC Raasiku Joker – JK Tabasalu Sinine
10 2 14:30 FC Flora Roheline II – JK Tallinna Kalev Sinine

Group C

Team
Nõmme Kalju FC RL
FC Kose
FC Flora Rohemustad
JK Tabasalu Valge
FC Flora Mustad I

28.09.2019

Nr Pitch Time Teams
1 3 10:00 Nõmme Kalju FC RM – JK Tabasalu Valge
2 3 10:30 FC Kose – FC Flora Rohemustad
3 3 11:00 JK Tabasalu Valge – FC Flora Mustad I
4 3 11:30 FC Flora Rohemustad – Nõmme Kalju FC RM
5 3 12:00 FC Kose – FC Flora Mustad I
6 3 12:30 FC Flora Rohemustad – JK Tabasalu Valge
7 3 13:00 Nõmme Kalju FC RM – FC Kose
8 3 13:30 FC Flora Mustad I – FC Flora Rohemustad
9 3 14:00 JK Tabasalu Valge – FC Kose
10 3 14:30 FC Flora Mustad I – Nõmme Kalju FC RM

Group D

Team
Saku Sporting Valge
Rae SK Kalev
JK Tallinna Kalev Must
FC Flora Mustad II
Nõmme Kalju FC Must

28.09.2019

Nr Pitch Time Teams
1 4 10:00 Rae SK Kalev – JK Tallinna Kalev Must
2 4 10:30 Saku Sporting Valge – FC Flora Mustad II
3 4 11:00 Nõmme Kalju FC Must – JK Tallinna Kalev Must
4 4 11:30 Saku Sporting Valge – Rae SK Kalev
5 4 12:00 FC Flora Mustad II – Nõmme Kalju FC Must
6 4 12:30 JK Tallinna Kalev Must – Saku Sporting Valge
7 4 13:00 FC Flora Mustad II – Rae SK Kalev
8 4 13:30 Nõmme Kalju FC Must – Saku Sporting Valge
9 4 14:00 JK Tallinna Kalev Must – FC Flora Mustad II
10 4 14:30 Rae SK Kalev – Nõmme Kalju FC Must
Scroll Up