fbpx

Boys 2009 (4-6.10)

2×20 min
Saku artificial grass

Group A

Team G W D L Dif Points Place
KäPa City Black -:-
Minsk Orbita -:-
Pärnu JK Vaprus -:-
KuIPS -:-
FCI Tallinn -:-
Rakvere JK Tarvas -:-

04.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
1 1 15:40 Pärnu JK Vaprus – Misnsk Orbita -:-
3 1 16:30 KäPa City Black – Rakvere JK Tarvas -:-
5 1 17:20 KuIPs – Minsk Orbita -:-
7 1 18:10 KäPa City Black – FCI Tallinn -:-
9 1 19:00 KuIPS – Rakvere JK Tarvas -:-
11 1 19:50 FCI Tallinn – Pärnu JK Vaprus -:-

05.10.2019

:Nr Pitch Time Teams Score
13 1 09:50 KuIPS – KäPa City Black -:-
15 1 10:40 FCI Tallinn – Rakvere JK Tarvas -:-
17 1 11:30 Minsk Orbita – KäPa City Black -:-
19 1 12:20 Pärnu JK Vaprus – Rakvere JK Tarvas -:-
21 1 14:50 Rakvere JK Tarvas – Minsk Orbita -:-
23 1 15:40 FCI Tallinn – KuIPS -:-
25 1 16:30 Pärnu JK Vaprus – KäPa City Black -:-
27 1 17:20 Minsk Orbita – FCI Tallinn -:-
29 1 18:10 Pärnu JK Vaprus – KuIPS -:-

Group B

Team G W D L Dif Points Place
KäPa City White -:-
Saku Sporting -:-
 FC Tallinn -:-
Rezeknes BJSS/RFA -:-
FC Cosmos -:-
JK Tallinna Kalev -:-

04.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
2 2 15:40 JK Tallinna Kalev – Saku Sporting -:-
4 2 16:30 KäPa City White – FC Cosmos -:-
6 2 17:20 Rezeknes BJSS/RFA – FC Tallinn -:-
8 2 18:10 KäPa City White – JK Tallinna Kalev -:-
10 2 19:00 Rezeknes BJSS/RFA – FC Cosmos -:-
12 2 19:50 Saku Sporting – FC Tallinn -:-

06.10.2018

Nr Pitch Time Teams Score
14 2 09:50 KäPa City White – Rezeknes BJSS/RFA -:-
16 2 10:40 Saku Sporting – FC Cosmos -:-
18 2 11:30 JK Tallinna Kalev – Rezeknes BJSS/RFA -:-
20 2 12:20 FC Tallinn – KäPa City White -:-
22 2 14:50 FC Cosmos – JK Tallinna Kalev -:-
24 2 15:40 Rezeknes BJSS/RFA – Saku Sporting -:-
26 2 16:30 JK Tallinna Kalev – FC Tallinn -:-
28 2 17:20 Saku Sporting – KäPa City White -:-
30 2 18:10 FC Cosmos – FC Tallinn -:-

Place matches

06.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
31 1 09:00 A6 – B6 (11.-12.place) -:-
32 2 09:00 A5 – B5 (9.-10.place) -:-
33 1 09:50 A4 – B4 (7.-8.place) -:-
34 2 09:50 A3 – B3 (5.-6.place) -:-
35 1 10:40 A2 – B2 (3.-4.place) -:-
36 2 10:40 A1 – B1 (Final) -:-

11:30 Award ceremony

Scroll Up