fbpx

Boys 2007 (11-13.10)

2×20 min
Saku artificial grass

Group A

Team G W D L Dif Points Place
Saku Sporting Sinine -:-
Kopse White -:-
FC Flora Valged -:-
FC PetPet -:-

11.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
1 1 14:00 Kopse White – Saku Sporting Sinine -:-
2 2 14:00 FC Flora Valged – FC PetPet -:-
5 1 15:40 FC PetPet – Kopse White -:-
6 2 15:40 Saku Sporting Sinine – FC Flora Valged -:-

12.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
19 1 10:40 FC PetPet – Saku Sporting Sinine -:-
20 2 10:40 Kopse White – FC Flora Valged -:-

Group B

Team G W D L Dif Points Place
FC Cosmos -:-
Kopse Green -:-
HJK East Valkoinen -:-
JK Augur -:-

11.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
3 1 14:50 Kopse Green – FC Cosmos -:-
4 2 14:50 JK Augur – HJK East Valkoinen -:-
7 1 16:30 JK Augur – Kopse Green -:-
8 2 16:30 FC Cosmos – HJK East Valkoinen -:-

12.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
21 1 11:30 JK Augur – FC Cosmos -:-
22 2 11:30 Kopse Green – HJK East Valkoinen -:-

Group C

Team G W D L Dif Points Place
JK Tabasalu -:-
HJK East Sinivalkoinen -:-
Tups/KP-75 YJ1 -:-
Saku Sporting Valge -:-

11.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
9 1 17:20 HJK East Sinivalkoinen – JK Tabasalu -:-
10 2 17:20 Tups/KP-75 YJ1 – Saku Sporting Valge -:-
13 1 19:00 Saku Sporting Valge – HJK East Sinivalkoinen -:-
14 2 19:00 JK Tabasalu – Tups/KP-75 YJ1 -:-
17 1 20:40 Saku Sporting Valge – JK Tabasalu -:-

12.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
18 1 09:50 HJK East Sinivalkoinen – Tups/KP-75 YJ1 -:-

Group D

Team G W D L Dif Points Place
JK Kratid Kalev -:-
HJK East Sininen -:-
Tups/KP-75 YJ2 -:-
Rae SK Kalev -:-

11.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
11 1 18:10 HJK East Sininen – JK Kratid Kalev -:-
12 2 18:10 Tups/KP-75 YJ2 – Rae SK Kalev -:-
15 1 19:50 Rae SK Kalev – HJK East Sininen -:-
16 2 19:50 JK Kratid Kalev – Tups/KP-75 YJ2 -:-

12.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
23 1 12:20 Rae SK Kalev – JK Kratid Kalev -:-
24 2 12:20 HJK East Sininen – Tups/KP-75 YJ 2 -:-

Place matches

12.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
25 1 15:00 A1 – C2 (1-8. place) -:-
26 2 15:00 B2 – D1 (1-8. place) -:-
27 1 15:50 A2 – C1 (1-8. place) -:-
28 2 15:50 B1 – D2 (1-8. place) -:-
29 1 16:40 Loser 25 – Loser 26 (5-8. place) -:-
30 2 16:40 Winner 25 – Winner 26 (1-4. place) -:-
31 1 17:30 Loser 27 – Loser 28 (5-8. place) -:-
32 2 17:30 Winner 27 – Winner 28 (1-4. place) -:-
33 1 18:20 A3 – C4 (9-16. place) -:-
34 2 18:20 B3 – D4 (9-16. place) -:-
35 1 19:10 A4 – C3 (9-16. place) -:-
36 2 19:10 B4 – D3 (9-16. place) -:-
37 1 20:00 Loser 33 – Loser 34 (13-16. place) -:-
38 2 20:00 Winner 33 – Winner 34 (9-12. place) -:-
39 1 20:50 Loser 35 – Loser 36 (13-16. place) -:-
40 2 20:50 Winner 35 – winner 36 (9-12. place) -:-

13.10.2019

Nr Pitch Time Teams Score
41 1 09:00 Loser 37 – Loser 39 (15-16. place) -:-
42 2 09:00 Winner 37 – Winner 39 (13-14.place) -:-
43 1 09:50 Loser 38 – Loser 40 (11-12. place) -:-
44 2 09:50 Winner 38 – Winner 40 (9-10. place) -:-
45 1 10:40 Loser 29 – Loser 31 (7-8. place) -:-
46 2 10:40 Winner 29 – Winner 31 (5-6. place) -:-
47 1 11:30 Loser 30 – Loser 32 (3-4. place) -:-
48 2 11:30 Winner 30 – Winner 32 (Final) -:-

12:30 Award ceremony

Scroll Up