Boys 2010 (29.09)

2×12 min
Saku artificial grass

Group A

Team
FC Tallinn AZ
Pärnu JK Vaprus I
FC Tiigrid Oranž
JK Tallinna Kalev Valge
PK-35

29.09.2018

Nr Pitch Time Teams
1 1 10:00 FC Tallinn AZ – JK Tallinna Kalev Valge
2 1 10:30 Pärnu JK Vaprus I – FC Tiigrid Oranž
3 1 11:00 JK Tallinna Kalev Valge – PK-35
4 1 11:30 FC Tiigrid Oranž – FC Tallinn AZ
5 1 12:00 Pärnu JK Vaprus I – PK-35
6 1 12:30 FC Tiigrid Oranž – JK Tallinna Kalev Valge
7 1 13:00 FC Tallinn AZ – Pärnu JK Vaprus I
8 1 13:30 PK-35 – FC Tiigrid Oranž
9 1 14:00 JK Tallinna Kalev Valge – Pärnu JK Vaprus I
10 1 14:30 PK-35 – FC Tallinn AZ

Group B

Team
JK Tallinna Kalev Sinine
JK Harju Rae I
JK Rakvere Tarvas
FC Tiigrid Must
PK-35 Punainen

29.09.2018

Nr Pitch Time Teams
1 2 10:00 JK Tallinna Kalev Sinine – FC Tiigrid Must
2 2 10:30 JK Harju Rae I – JK Rakvere Tarvas
3 2 11:00 FC Tiigrid Must – PK-35 Punainen
4 2 11:30 JK Rakvere Tarvas – JK Tallinna Kalev Sinine
5 2 12:00 JK Harju Rae I – PK-35 Punainen
6 2 12:30 JK Rakvere Tarvas – FC Tiigrid Must
7 2 13:00 JK Tallinna Kalev Sinine – JK Harju Rae I
8 2 13:30 PK-35 Punainen – JK Rakvere Tarvas
9 2 14:00 FC Tiigrid Must – JK Harju Rae I
10 2 14:30 PK-35 Punainen – JK Tallinna Kalev Sinine

Group C

Team
Saku Sporting I
JK Keila I
Rae SK Kalev
Pärnu JK Vaprus II
PK-35 Musta

29.09.2018

Nr Pitch Time Teams
1 3 10:00 Saku Sporting I – Pärnu JK Vaprus II
2 3 10:30 JK Keila I – Rae SK Kalev
3 3 11:00 Pärnu JK Vaprus II – PK-35 Musta
4 3 11:30 Rae SK Kalev – Saku Sporting I
5 3 12:00 JK Keila I – PK-35 Musta
6 3 12:30 Rae SK Kalev – Pärnu JK Vaprus II
7 3 13:00 Saku Sporting I – JK Keila I
8 3 13:30 PK-35 Musta – Rae SK Kalev
9 3 14:00 Pärnu JK Vaprus II – JK Keila I
10 3 14:30 PK-35 Musta – Saku Sporting I

Group D

Team
JK Harju Rae II
FCI Tallinn
Saku Sporting II
JK Keila II
 PK-35 Raita

29.09.2018

Nr Pitch Time Teams
1 4 10:00 JK Harju Rae II – JK Keila II
2 4 10:30 FCI Tallinn – Saku Sporting II
3 4 11:00 JK Keila II – PK-35 Raita
4 4 11:30 Saku Sporting II – JK Harju Rae II
5 4 12:00 FCI Tallinn – PK-35 Raita
6 4 12:30 Saku Sporting II – JK Keila II
7 4 13:00 JK Harju Rae II – FCI Tallinn
8 4 13:30 PK-35 Raita – Saku Sporting II
9 4 14:00 JK Keila II – FCI Tallinn
10 4 14:30 PK-35 Raita – JK Harju Rae II

 

 

Teams

Team
FC Tallinn AZ
JK Tallinna Kalev Valge
JK Tallinna Kalev Sinine
PK-35 Raita
Saku Sporting I
Saku Sporting II
Rae spordikool Kalev
Pärnu JK Vaprus I
Pärnu JK Vaprus II
JK Harju Rae I
JK Harju Rae II
JK Keila I
JK Keila II
PK-35
PK-35 Punainen
PK-35 Musta
Rakvere JK Tarvas
FC Tiigrid Oranž
FC Tiigrid Must
FCI Tallinn
Scroll Up