Boys 2007 (05.-07.10)

2x20min
Saku artificial grass

Group A

Team G W D L Dif Points Place
Saku Sporting Sinine 5 2 0  3 10:12 6 4.
 FC Cosmos 5 2 1 2 7:10 7 3.
FC Kose 5 0 1  4 2:21 1 6.
 EPS 5 5 0 0 13:1 15 1.
 JK Rakvere Tarvas 5 4 0 1 21:3 12 2.
 Vällingby AIK 5 1 0 4 5:11 3 5.

05.10.2018

Nr Pitch Time Teams Score
1 1 13:50 FC Cosmos – Saku Sporting Sinine 3:1
3 1 14:40 FC Kose – Vällingby AIK 0:4
5 1 16:20 FC Cosmos – JK Rakvere Tarvas 1:4
7 1 17:10 FC Kose – EPS 0:4
9 1 18:50 EPS – JK Rakvere Tarvas 2:0
12 2 20:30 Vällingby AIK – Saku Sporting Sinine  1:3

06.10.2018

:Nr Pitch Time Teams Score
13 1 10:40 EPS – FC Cosmos 3:0
15 1 11:30 Vällingby AIK – JK Rakvere Tarvas 0:6
17 1 12:20 EPS – Saku Sporting Sinine 3:1
19 1 13:10 Vällingby AIK – FC Cosmos 0:1
21 1 14:00 Saku Sporting Sinine – JK Rakvere Tarvas 0:5
23 1 16:30 FC Kose – JK Rakvere Tarvas 0:6
25 1 19:00 FC Cosmos – FC Kose 2:2
27 1 19:50 Vällingby AIK – EPS 0:1
29 1 20:40 Saku Sporting Sinine – FC Kose 5:0

Group B

Team G W D L Dif Points Place
FC Tiigrid 5 2 1 2 11:6 7 4.
JK Kratid Kalev 5 1 2 2 10:8 5 5.
 FCK 5 0 0 5 1:30 0 6.
 LePa 5 5 0 0 21:4 15 1.
 Pärnu JK 5 2 2 1 13:6 8 2.
 Saku Sporting Valge 5 2 1 2 10:11 7 3.

05.10.2018

Nr Pitch Time Teams Score
2 2 13:50  JK Kratid Kalev – FC Tiigrid 2:3
4 2 14:40 Pärnu JK – Saku Sporting Valge 4:0
6 2 16:20 JK Kratid Kalev – FCK 4:0
8 2 17:10 LePa – FC Tiigrid 2:1
10 2 18:50 Saku Sporting Valge – LePa 0:4
11 2 19:40 Pärnu JK – FCK 7:0

06.10.2018

Nr Pitch Time Teams Score
14 2 10:40 FCK – LePa 0:7
16 2 11:30 Saku Sporting Valge – FC Tiigrid 2:1
18 2 12:20 LePa – Pärnu JK 4:0
20 2 13:10 FCK – Saku Sporting Valge 1:7
22 2 14:00 JK Kratid Kalev – Pärnu JK 0:0
24 2 16:30 Saku Sporting Valge – JK Kratid Kalev 1:1
26 2 19:00 FC Tiigrid – FCK 5:0
28 2 19:50 JK Kratid Kalev – LePa 3:4
30 2 20:40 FC Tiigrid – Pärnu JK 2:2

Place matches

07.10.2018

Nr Pitch Time Teams Score
31 1 10:00 FC Kose – FCK (11. – 12. place) 5:1
32 2 10:00 Vällingby – JK Kratid Kalev (9. – 10. place) 2:1
33 1 11:40 Saku Sporting Sinine – FC Tiigrid (7. – 8. place) 3:0
34 2 11:40 FC Cosmos – Saku Sporting Valge (5. – 6. place) 5:2
35 1 12:30 JK Rakvere Tarvas  – Pärnu JK (3. – 4. place) 3:1
36 2 12:30 EPS – LePa (1. -2. place) 0:0 ( pen 1:2 )

13:20 Award ceremony

Teams

Team
Saku Sporting
FC Tiigrid
Pärnu JK
EPS
FCK
JK Rakvere Tarvas
LePa Vihreät
FC Cosmos
JK Kratid
FC Kose
Vällingby AIK
Scroll Up